3/A sınıfımız eTwinning projesine başladı.
![](/tema/tema/2/images/homeNavigasyon.png)
![](/meb_iys_dosyalar/14/07/527600/resimler/2022_02/k_11152740_etw.jpg)
Öğrencilerimizde doğayı koruma bilinci oluşturmak ve onları çeşitli WEB 2.0 araçları ile tanıştırmak amacıyla başladığımız "Doğaya Minik Dokunuşlar"isimli eTwinning projemiz okulumuz ingilizce öğretmeni Semra DOĞAN rehberliğinde 3/A sınıfı öğrencileriyle yürütülmektedir.Projemiz Türkiye'nin farklı illerinde bulunan bazı okullarla beraber yürütülmektedir.Başarılı sonuçlar beklediğimiz projemizde 3/A sınıfı velilerimiz de katkı sağlamaktadır.
Projemiz mayıs ayına kadar çeşitli faaliyetlerle devam edecektir.
Yazdır
![Paylaş Facebook](/tema/img/sosyalmedya/facebook.png)
![Paylaş twitter](/tema/img/sosyalmedya/twitter.png)
![Paylaş google](/tema/img/sosyalmedya/google.png)
![Paylaş linkedin](/tema/img/sosyalmedya/linkedin.png)
Beğen |
0 kişi beğendi