10 Kasımda Ulu Önderimizi Bir Kez Daha Andık
![](/tema/tema/2/images/homeNavigasyon.png)
![](/meb_iys_dosyalar/14/07/527600/resimler/2016_11/k_15110814_15101800_img20161114wa0004.jpg)
Mustafa Kemal Atatürk´ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım´da okulumuzda anma etkinlikleri düzenlendi.
Yapılan etkinlik 9.05 ´te saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okulumuz öğrencilerinin Atatürkle ilgili şiirler ve hayatını anlatan bir yazı okundu. Yapılan anma etkinliğine bütün öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.
Türkiye Cumhuriyeti´ni kuran "Yurtta sulh, dünyada sulh " sözüyle bütün dünya milletlerinin saygıyla andığı ulu önder Atatürk´ü Ali ericek ilk-orta okulu öğretmenleri olarak saygıyla ve özlemle anıyoruz.
Yazdır
![Paylaş Facebook](/tema/img/sosyalmedya/facebook.png)
![Paylaş twitter](/tema/img/sosyalmedya/twitter.png)
![Paylaş google](/tema/img/sosyalmedya/google.png)
![Paylaş linkedin](/tema/img/sosyalmedya/linkedin.png)
Beğen |
0 kişi beğendi